Dashboard
Orion'da Yeni Yıl Kampanyası
🎊🎄🎉Yeni yılın ilk hediyeleri Orion'dan! 🎉🎄🎊

Instagram'da "avmorion" hesabını takip edin. Çektiğiniz fotoğrafı, bizi ve en az bir arkadaşınızı etiketleyerek #oriondayilbasi hashtagi ile paylaşın; sürpriz hediyeler kazanın!
 Orion Alışveriş Merkezi Instagram Yarışması Katılım Koşulları

 • Orion Alışveriş Merkezi’nin http://www.instagram.com/avmorion Instagram hesabı ekseninde yapılacak olan bu yarışma 16.11.2017 ile 01.01.2018 tarihleri arasında Mono Mimarlık İnşaat Turizm Yatırım Tanıtım ve Mağazacılık Tic. A.Ş.’ye bağlı olan Orion Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenmektedir.
   
 • Katılımcılar, Orion Alışveriş Merkezi içerisinde “yılbaşı konsepti” ile çektikleri fotoğrafları #oriondayilbasi hashtagini kullanarak, en az bir arkadaşını ve avmorion hesabını etiketleyerek Instagram hesaplarında paylaşmak ve instagram.com/avmorion hesabını takip etmek suretiyle yarışmaya katılma hakkı kazanacaklardır.
   
 • #oriondayilbasi hashtagi kullanarak en çok beğeni alan ilk 15 takipçimiz ile en fazla arkadaşını etiketleyen ilk 15 takipçimiz çeşitli hediyeler kazanacaktır.
   
 • Yarışma sonunda hediye kazanan kişilerle Instagram üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazananlardan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Orion Alışveriş Merkezi sorumlu değildir.
   
 • Kazanan kişiler hediyelerini, kimliklerini ve Instagram hesap bilgilerini danışmaya ibraz ederek teslim alabileceklerdir.
   
 • Kazananlar, 02.01.2017 tarihinde Orion Alışveriş Merkezi’nin Facebook ve Instagram sayfalarında duyurulacaktır.
   
 • Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
   
 • Hediyeler stoklarla sınırlıdır.
   
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, veya nakde dönüştürülemez.
   
 • Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Mono Mimarlık İnşaat Turizm Yatırım Tanıtım ve Mağazacılık Tic. A.Ş’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
   
 • Kampanya sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Orion Alışveriş Merkezi’nin Facebook ve Instagram sayfaları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
   
 • Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Mono Mimarlık İnşaat Turizm Yatırım Tanıtım ve Mağazacılık Tic. A.Ş. kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
   
 • Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Mono Mimarlık İnşaat Turizm Yatırım Tanıtım ve Mağazacılık Tic. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
   
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, Mono Mimarlık İnşaat Turizm Yatırım Tanıtım ve Mağazacılık Tic. A.Ş. tarafından yapılacaktır. Mono Mimarlık İnşaat Turizm Yatırım Tanıtım ve Mağazacılık Tic. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.