ETKİNLİKLER

Orion Alışveriş Merkezi’nin Çorlu Belediyesi, Özel Trakya Koleji ve Korza Fuarcılık işbirliğiyle düzenlediği 8. Çorlu Kitap Fuarı, 9 Şubat Cuma günü başladı. Yazın dünyasının dev isimlerinin katıldığı kitap fuarına bu yıl İlber Ortaylı, Sinan Meydan, İsmail Küçükkaya, Mario Levi, Sinan Akyüz konuk oldu. Ahmet Ümit ve Ayhan Bozkurt ile açılışı yapılan fuar süresince Seda Akgül, Serhat Yabancı, Şermin Yaşar, Cansu Canan Özgen, Ebru Güzel ve Öykü Odabaş da Orion’da kitapseverlerle buluştu.

 

Hemen her yaşa ve her türün sevenlerine hitap edecek 8 Çorlu Kitap Fuarı’nda çocuklar da unutulmadı. Çocuklara özel bölümlerin ve imza günlerinin de olacağı fuara çocukların çok sevdikleri yazarlar da katıldı. Yalvaç Ural, Defne Ongun, Ülker Kurtcan, Ayşe Yamaç, Tansu Bele, Fatih Erdoğan, Melih Tuğtağ ve Tuncel Altınköprü gibi isimlerle tanışma ve kitaplarını imzalatma fırsatı bulan çocuklar, Orion’da her gün farklı yazarlarla bir araya geldi.

 

8. Çorlu Kitap Fuarı ülkemizin önde gelen yazarlarını ağırlarken şehrimizin yazarlarını da okuyucularla buluşturdu. Ayten Öztürk, Raşit Tokgöz, Haşim Korkmaz, Takuhi Tovmasyan, Haluk Ecevit, Ramis Çınar, Melih Bozcan, Emel Sarıkurt ve Ali Deniz Uslu kitap fuarı kapsamında Orion’da imza günleri düzenlediler.