Tüm Etkinlikler / Bayram Alışverişlerinize Hediyeler Orion'dan

Bayram Alışverişlerinize Hediyeler Orion’da

Orion AVM’nin Kurban Bayramı hediyeli alışveriş kampanyası katılım şartları :

1) Kampanya 28-29-30 Temmuz 2020 tarihlerinde 3 gün devam edecek olup bu tarihlerde yapılan alışverişlerin fişleri, katılım için sadece aynı gün içerisinde geçerli olacaktır.

2) Kampanyaya, Orion AVM bünyesindeki tüm mağazalardan yaptığınız alışverişlerin fiş veya faturalarıyla katılabilirsiniz.

3) Aynı gün içerisinde yapacağınız toplam 250 TL ve üzeri alışverişlerinize 10 TL değerinde yemek kuponu, 500 TL ve üzeri alışverişlerinize özel tasarım örgü çanta hediye edilecektir.

4) Her müşterimiz kampanyaya, her iki hediye kategorisinde sadece 1’er kez katılabilir.

5) 250-499 TL arasındaki alışverişlere 1 adet 10 TL değerinde yemek kuponu, 500 TL ve üzerindeki her tutar için de 1 adet örgü çanta hediye edilecektir.

5) Hediyeler stoklarla sınırlı olup 250 TL ve üzeri tutarda alışveriş yaparak danışmaya başvuran ilk 300 müşterimize yemek kuponu, 500 TL ve üzeri tutarda alışveriş yaparak danışmaya başvuran ilk 50 müşterimize örgü çanta hediye edilecektir.

6) Hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişler, telefon ve internet fatura ödemeleri, bahis ve şans oyunları, ziynet altın haricindeki altın alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

7) Kampanyaya katılım için, yapılan alışveriş fişlerinin danışma tarafından onaylanması ve kaydedilmesi zorunludur. Görevli personel şüpheli gördüğü işlemleri durdurabilir, iptal edebilir. Bu durumda alışveriş yapanlar hiçbir hak talebinde bulunmayacaklardır. 

Başlangıç : 28 Temmuz 2020 Salı

Bitiş : 30 Temmuz 2020 Perşembe


Devam eden etkinlikler