ETKİNLİKLER

#orionfotografgunleri yarışması başlıyor!

6 - 26 Temmuz tarihleri arasında Orion Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek olan Minik Fotoğrafçılar etkinliği kapsamında çektiğin fotoğrafı #orionfotografgunleri hashtagiyle Instagram hesabına yükle, Orion Alışveriş Merkezi jürisi tarafından en çok beğenilen 10 fotoğrafın sahibine hediye edilecek 150 TL yüklü Orion o-Para Kart kazanacak şanslı kişilerden biri de sen ol.

Yarışma Katılım Şartları:

1 - Yarışmaya katılım ücretsizdir ve konu serbesttir.

2 - Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir.

3 - Yarışmaya Orion Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek olan Minik Fotoğrafçılar etkinliğine dahil olan tüm çocuklar katılabilir.

4 - Yarışmaya katılım için, @avmorion instagram hesabının takip edilmesi, açıklama kısmına #orionfotografgunleri hashtag’inin yazılması ve @avmorion hesabını etiketlemek gerekmektedir.

5 - Yüklenecek fotoğraflarda adet sınırı olmamakla birlikte, en fazla 4 fotoğraf yüklenmesi uygun olur. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

6 -  Tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları ön eleme sonrası seçici kurula sunulacak ve ödül kazananlar belirlenecektir.

7 - Ön jüri gerek duyduğu fotoğrafların orijinallerini isteme hakkına sahiptir.

8 - Yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir. Instagram profilleri açık olmalıdır.

9 - Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.

10 - Yarışma sonuçları açıklanmadan önce kazananlara Instagram profilleri üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcıların yerine yedek kazananlar alınacaktır.

11 -Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

12 - Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici firmalar sorumlu tutulamaz.

13 - Yarışmayı düzenleyen kurumlar yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

14 - Yarışmaya katılanlar Yarışma Katılım Şartlarını okuyup kabul etmiş sayılırlar.
 

Yarışma Katılım Tarihleri:

Başlangıç Tarihi: 8 Temmuz 2019
Son katılım tarihi: 26 Temmuz 2019
Sonuç duyuru tarihi: 28 Temmuz 2019

 

Ödül:

10 kişiye içerisinde 150 TL yüklü 1 adet Orion O-Para Kart


Not: Yarışma sonuçlarının da açıklanacağı kapanış kokteyli 28 Temmuz Pazar günü yapılacak olup tüm fotoğraf tutkunları kokteyle davetlidir.