ETKİNLİKLER

Orion Aralık ayı boyunca 5 - 12 yaş aralığındaki çocukları renkli etkinliklerle ağırlayacak. Orion Yılbaşı Köyü’nde yapılacak birbirinden keyifli atölye ve oyunlara 1-31 Aralık süresince tüm çocuklar ücretsiz katılabilecek.

 

 

Düzenlediği sanatsal ve kültürel etkinlikler, hediye kampanyaları ve özel günlerde gerçekleştirilen aktivitelerle yıl boyunca hareketli ve capcanlı olan Orion, çocuklar için eğlencelerle dolu Yılbaşı Köyü’nü kurdu. 1 Aralık Cuma günü kurulan Yılbaşı Köyü’nde her gün çocuklar için farklı atölye ve oyunlar gerçekleştirilecek. Aralık ayı boyunca her gün 14:00-20:00 saatleri arasında dileyen her çocuk Orion Yılbaşı Köyü’ndeki etkinliklere ücretsiz katılabilecek.

 

Orion’daki etkinliklere katılan çocuklar kardan adam, yılbaşı kartları, yılbaşı süsleri yaparak hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek, evlerini kendi el emeği işlerle süslemenin keyfine varacaklar. Tüm malzemelerin Orion tarafından sağlandığı etkinliğe katılan çocukların ayrıca el işi malzeme alması da gerekmiyor. Atölyelerin yanı sıra çocuklar Orion Yılbaşı Köyü’nde çizgifilmler izleyerek ve tabletlerde oyunlar oynayarak da eğlenecekler.