Tüm Etkinlikler / Çorlu’nun Renkleri” İsimli Ödüllü Fotoğraf Yarışması devam ediyor

Orion Alışveriş Merkezi ile Pera Fotoğrafçılık Kulübü işbirliğiyle 2019 yılı Temmuz ayında gerçekleştirilen ve Türkiye çapında fotoğraf camiasında ses getiren Orion Fotoğraf Günleri’nin ikincisi için hazırlıklar başladı. 2. Orion Fotoğraf Günleri kapsamında, Çorlu’nun tanıtılması ve turizm potansiyelinin canlandırılması hedefiyle Çorlu’nun Renkleri Ulusal Fotoğraf Yarışması düzenleniyor.

 

Çorlu’nun Renkleri

Ulusal Fotoğraf Yarışması’na başvurular, 20 Aralık Cuma günü başladı. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) desteğiyle yürütülecek yarışmaya tüm Türkiye’den amatör ve profesyonel fotoğrafçılar katılabilecek. Çorlu’nun kültürel çeşitliliğini, doğal güzelliklerini, tarihi ve kültürel değerlerini, kırsal ve sanayi yaşamını, sosyal ve ekonomik yaşamını fotoğraflarla belgelemek ve tanıtmak amacıyla düzenlenen yarışma ile geniş kitlelere ulaşılacak. Yarışma sonunda dereceye giren fotoğrafçılar ödüllendirilecek. Yarışma kapsamında çekilen fotoğraflardan dereceye girenler ve sergileme alanlar, 2. Orion Fotoğraf Günleri’nde sergilenecek.

 

Yarışma ödülleri

Çorlu’nun Renkleri fotoğraf yarışması sonucunda birinci 5 bin TL, ikinci 3 bin TL, üçüncü 2 bin TL ödül kazanacak. Ayrıca Orion AVM Özel Ödülü’nü kazanan, mansiyon ve sergileme alan fotoğraflara da çeşitli tutarlarda ödüller verilecek.

 

Yarışmaya katılım

Yarışmaya başvurularak sadece www.tfsfonayliyarismalar.org adresinden online olarak yapılabilecek. Dijital renkli kategoride düzenlenen yarışmaya Çorlu ilçe sınırları dahilinde çekilmiş ve yarışma şartnamesine uyan fotoğraflarla 21 Mayıs 2021’e kadar katılmak mümkün. Yarışma şartnamesi de www.tfsfonayliyarismalar.org adresinden görülebiliyor. 

Başlangıç : 20 Aralık 2019 Cuma

Bitiş : 21 Mayıs 2021 Cuma


Devam eden etkinlikler