Kurumsal

ORİON AVM

Trakya'nın ilk alışveriş merkezi Orion Alışveriş Merkezi, 16 Ekim 1999'da Çorlu'yu yepyeni bir konseptle tanıştırdı. Mono Mimarlık İnşaat Turizm Yatırım Tanıtım ve Mağazacılık Ticaret A.Ş.tarafından kurulan Orion AVM, kısa zamanda bölgesine yeni bir alışveriş ve eğlence anlayışı getirerek Trakya'da bir "yaşam merkezi" oldu.

Ziyaretçilerin alışveriş dışındaki sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamayı da misyon edinen Orion AVM , düzenlediği etkinliklerle bölge insanına yeni bakış açıları kazandırmakta, kültürel hayatlarına renk katmaktadır. Yıl boyu belli aralıklarla alt kat etkinlik alanımızda düzenlenen sergiler bölge halkından büyük ilgi görmektedir.

Orion Alışveriş Merkezi'nin bünyesinde yer alan mağazalar arasında, dünya çapında kalitesi tescillenmiş ünlü markalar bulunmaktadır. Tekstilden teknoloji ürünlerine kadar her türlü ürünü bir arada bulabileceğiniz Orion AVM, size alışveriş sonrasında keyifli saatler geçirebileceğiniz, sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz nezih mekanlar sunmaktadır. Her türlü damak tadına hitap eden restoranlarımız ve dünyanın değişik tatlarını sunan cafelerimiz, ziyaretçilerimizin vazgeçilmezleri arasında haklı yerlerini almıştır. 9 salonlu sinemasıyla Orion Alışveriş Merkezi, günün stresini atabileceğiniz ve keyifli saatler geçirebileceğiniz bir eğlence merkezi aynı zamanda. Haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında açık olan Orion AVM, alışveriş yoğunluğunun arttığı bayram öncesi gibi özel dönemlerde kapanış saatlerini geçe alarak müşterilerine zaman kazandırmakta, alışverişlerini keyifli bir deneyime dönüştürmelerine olanak sağlamaktadır.

 Aylık ortalama 400.000 olan kapı girişleri ve %100 doluluk oranı gibi önemli veriler, Orion Alışveriş Merkezi'nin gelişim seyrinin en önemli göstergeleridir.

Orion Alışveriş Merkezi tüketicilerine, harcarken kazandırmayı, kazandırırken eğlendirmeyi ilke edinmiştir. Bugüne kadar düzenlediği kampanyalarla Orion, müşterilerine arabadan eve, beyaz eşyadan pırlanta yüzüklere kadar yüzlerce hediye vermiştir.

Örnek lider bilinciyle Çorlu ve çevresindeki perakende sektörüne dinamizm getiren Orion AVM, ziyaretçilerinin yanı sıra çalışanlarına sağladığı katma değerle de benzerlerinden ayrılıyor. Hep daha iyisini sunmaya çalışan, kaliteli ve zevkli alışverişin Trakya'daki tek adresi Orion, düzenlediği eğitimlerle çalışanları ve yöneticilerinin kişisel gelişimine katkıda bulunuyor.

Modanın öncüsü markaları, ünlü restoranları ve keyifli saatler geçirebileceğiniz cafeleriyle Orion Alışveriş Merkezi, Çorlu'daki durağınız olacak.