Tüm Etkinlikler / Genç Yetenekler Orion'da

Orion, genç yeteneklere kendini gösterme fırsatı sunuyor. Başvuruları 20 Mart Cumartesi günü başlayacak proje kapsamında, müzik alanında yetenekli 7-18 yaş arası çocuklar Orion’da sahne alma şansı bulabilecekler.

Orion AVM’de yıllardır süregelen canlı piyano dinletileri, her yaştan ziyaretçinin dikkatini çekiyor. Özellikle müzik alanında yetenekli çocuklar ve gençler, bu canlı performanslara oldukça ilgi gösteriyor. Genç yeteneklerin bu ilgisini karşılıksız bırakmayan Orion, başlattığı yeni projesiyle onlara kendilerini gösterme ve unutulmaz bir deneyim yaşama şansı tanıyor.

‘Genç Yetenekler Orion’da’ projesi çerçevesinde piyano, gitar ve keman enstrümanlarını iyi seviyede çalabilen 7-18 yaş arası çocuklar velileriyle birlikte Orion’a başvurabilecekler. 20 Mart Cumartesi günü başlayacak başvurular için son gün ise 16 Nisan Cuma. Orion Danışma’da yer alan başvuru formunu doldurarak yapılan başvurular sonrasında seçmeler gerçekleştirilecek. Seçmeler sonucunda belirlenen genç yetenekler Mayıs ayında Orion’da sahne almaya başlayacaklar.

Detaylı bilgi için Orion Danışma 0 282 673 33 14

Başlangıç : 18 Mart 2021 Perşembe

Bitiş : 16 Nisan 2021 Cuma


Devam eden etkinlikler