Tüm Etkinlikler / Sevgililer Günü instagram yarışması başladı

10-12 Şubat 2021 süresince Orion Alışveriş Merkezi’nde yer alan Dev Ayıcık, Çiçek Panosu ve Çiçekli Dev Kalpler fotoğraf alanlarında çekilmiş fotoğrafını  #oriondaaşk hashtagiyle Instagram hesabına yükle, fotoğrafın en çok “beğen”i alan ilk 3 fotoğraftan biri olsun, Orion AVM’den 30 TL O-Para  kazan. Ayrıca en çok beğenilen ilk 5 fotoğrafa MAD Parfumeur’den kolonya hediye.


Yarışma Katılım Şartları:
1 – Yarışmaya Orion AVM içerisinde yer alan Dev Ayıcık, Çiçek Panosu ve Çiçekli Dev Kalpler fotoğraf alanlarından birinde çekilmiş fotoğrafınızla katılabilirsiniz. Diğer alanlarda çekilmiş fotoğraflar yarışmaya dahil edilmeyecektir.
2 - Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir.
3 - Yarışmaya katılım için, @avmorion instagram hesabının takip edilmesi, açıklama kısmına #oriondaaşk hashtag’inin yazılması ve @avmorion hesabını etiketlemek gerekmektedir.
4 - Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz. Dereceye giren ilk 5 fotoğraf içinde aynı kişiye ait 2 fotoğraf olması halinde sadece daha yüksek beğeniye sahip olan hediye kazanır.
5 - Yarışmaya katılanların Instagram profilleri, yarışma sonuçlanana kadar ‘herkese açık’ olmalıdır ve bu süre boyunca kullanıcı/hesap isimlerini değiştirmemeleri gerekmektedir.
6 - Yarışmaya katılan fotoğrafların üçüncü kişilerin fikrî mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara ait olup bu tür fotoğraflar dereceye girmiş olsalar bile ödül kazanamazlar.

7 - Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait görüntülerin olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.
8 - Tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren katılımcıların fotoğrafları 13 Şubat 2021 Cumartesi günü değerlendirilecek ve 14 Şubat Pazar günü Instagram’da @avmorion hesabında kazananlar açıklanacaktır.

9 - Yarışma sonuçları açıklanmadan önce dereceye girenlere Instagram profilleri üzerinden DM ile ulaşılacak, iletişim ve fotoğraf bilgileri kontrol edilecektir. Bu süreçte cevap alınamayan kullanıcılar hakkını kaybedecektir.

10 - Yarışmanın kazananları 15-19 Şubat 2021 günleri arasında hediyelerini Orion AVM MAD Parfumeur mağazamızdan alabilirler. Hediyelerin başka bir yolla teslimi yapılmayacaktır. Belirtilen tarihler arasında hediyelerini mağazamızdan teslim almayanlar haklarından feragat etmiş sayılacaktır.
11 - Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici firmalar sorumlu tutulamaz.
12 - Yarışmayı düzenleyen kurumlar yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.
13 - Yarışmaya katılanlar Yarışma Katılım Şartlarını okuyup kabul etmiş sayılırlar.
 

Yarışma Katılım Tarihleri:

Başlangıç Tarihi: 10 Şubat 2021 Çarşamba
Son katılım tarihi: 12 Şubat 2021 Cuma
Sonuç duyuru tarihi: 14 Şubat 2021 Pazar

Ödül:
5 kişiye MAD Parfumeur kolonya , 3 kişiye 30 TL O-Para

Başlangıç : 9 Şubat 2021 Salı

Bitiş : 13 Şubat 2021 Cumartesi


Devam eden etkinlikler